error_outline
09. april kl. 14:48

Koronavirus - informasjon og vaksinering

Les mer clear
A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
 

Ansatte ved Sandvollan barnehage 2019-2020

Barnehageåret 2019-2020 er det vi som er ansatt ved Sandvollan barnehage:

Navn

Stilling

Epost

Luna (1-2 år)

 8 barn 

 

Pia J. Sende

Pedagogisk leder

pia.jannicken.sende@inderoy.kommune.no

Maria T. Iversen

Fagarbeider

maria.therese.iversen@inderoy.kommune.no

Lina M. Brødreskift Fagarbeider

lina.marie.brodreskift@inderoy.kommune.no 

Ida Bragstad Fagarbeider

ida.therese.stabforsmo.bragstad@inderoy.kommune.no

Gaia (2-3 år)

8 barn

 

Kristin Holmen Sundnes

Pedagogisk leder

kristin.holmen.sundnes@inderoy.kommune.no

Signy Gausen

Fagarbeider

signy.gausen@inderoy.kommune.no

Charlotte Eikerol Fagarbeider

charlotte.eikerol@inderoy.kommune.no

Ida Bragstad Fagarbeider

ida.therese.stabforsmo.bragstad@inderoy.kommune.no

Stella (3-4 år)

13 barn

 

Anne Beate Gausen

Pedagogisk leder

anne.beate.gausen@inderoy.kommune.no

Nina-Bente Løfblad Fagarbeider

nina-bente.lofblad@inderoy.kommune.no
 

Siri Møller Barnehagelærer

siri.moller2@inderoy.kommune.no 

Helios (5-6 år)

17 barn

 

Mari M. Gjølga

Pedagogisk leder

mari.skjaervo.gjolga@inderoy.kommune.no

Eva Holte Hammer

Fagarbeider

eva.holte.hammer@inderoy.kommune.no

Lene N. Berge Fagarbeider

lene.nyeng.berge@inderoy.kommune.no

Anja Strauss

Fagarbeider

anja.strauss@inderoy.kommune.no

Øvrige ansatte:

 

 

Sissel Lundås

Renholder

sissel.lundas@inderoy.kommune.no

Vikarer:

 

 

Ida Bragstad

Anders Føll

Inger Helene Verstad

 

Ingrid Haugmark

Line Snerting

 

 

 

Skjema