A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
 

Kontaktinformasjon

Skolen er bemannet hverdager fra 08:00 – 15:30.

Sekretær til stede onsdag og fredag.
 
SFO åpent mellom 07:30 - 16:30. SFO er på Mosvik barnehage 0630 - 1630.
Leder SFO er Toril Alstad Nyeng

 

  Telefon E-post
Rita Gjestad Aarnes enhetsleder/rektor 74600803 rita.aarnes@inderoy.kommune.no
Eva Lassen sekretær 74600804 eva.lassen@inderoy.kommune.no
Ivar Jakob Aarmo, teamleder/rektorvikar 47690478

Toril Alstad Nyeng, leder
SFO/styrer Mosvik bhg

74124588 toril.alstad.damas@inderoy.kommune.no
Kontaktlærere
Klasse E-post

Ragnhild Vennes

1. kl
Ivar Jakob Aarmo 2. - 3. kl
 
 
 
Tina Katrin Sørli 4. - 5. k

tina.katrin.sorli@inderoy.kommune.no

 

Eva Christel Birkeland Kolstad  6. - 7. kl

 eva.christel.birkeland.kolstad@inderoy.kommmune.no

 

Andre ansatte   E-post

Kjersti Rokseth Melting

 Lærer

 

 

 

kjersti.rokseth.melting@inderoy.kommune.no

 

 

 

Bjørg Svean Løkken Fagarbeider bjorg.svean.lokken@inderoy.kommune.no
Unni Norum Fagarbeider

unni.norum@inderoy.kommune.no

Lene Nyeng Berge Fagarbeider lene.nyeng.berge@inderoy.kommune.no
Tips en venn Skriv ut

Skjema