A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
 
Søk i ansatteliste



Ansatte
Navn Tittel Telefon Mobil
Inderøy Servicetorg
Kafe Rådhuset 74 12 44 64

Barne- og familietjenester

Bakketun 481 13 780
Bente Molde Enhetsleder 950 09 286
Guri Kåresdatter Falch Kommunelege 1
Hege Ness Larsen SLT-koordinator 900 62 080

Barnevern

Inderøy Barneverntjeneste Barnevern 989 01 890

Bibliotek

Bibliotek 74 60 08 19

Bofellesskap

Lautan bolig 975 15 796

Et sted å være

Arnhild Sundfær Daglig leder 74 12 43 48 992 59 804

Fagforbundet

Nanna Dyrendal Hovedtillitsvalgt 74 12 44 78 970 20 002

Helse og omsorg

Elisabeth Fossum 477 96 970
Liv Anita Jenshus Saksbehandler 74 60 08 49
Mari Bragstad Hammer Demenskoordinator 959 18 093
Nina Markhus 74 60 08 56
Ole Thomas Andresen Saksbehandler 474 83 379
Per-Arne Olsen Enhetsleder 455 11 210
Torhild Laila Bigset Konsulent 74 60 08 93
Ulf Sende Fysioterapeut 990 93 883

Helsestasjon/jordmortjeneste

Jordmor Jordmor 74 60 08 48
Ann Mari Ringset Oxaal Helsesykepleier 904 18 767
Elsa Skrove Konsulent 74 60 08 46
Heidi Fossum Andreassen Helsesykepleier 458 78 557
Heidi Nøvik Aas Helsesykepleier 458 78 728
Inderøy Helsestasjon 74 60 08 46
Kirsti Aalberg Haug Helsesykepleier 459 71 036
Nina Sofie Hermann Psykolog 906 44 407
Olga Elisabeth Strøm Helsesykepleier 47 79 52 10

Hjemmetjenester

Hjemmesykepleien 74 12 43 66 950 83 488
Hjemmesykepleien 74 12 43 67 950 83 489
Hjemmesykepleien 74 12 43 58 950 83 488
Hjemmetjenesten Psykiatrisk Sykepleier 458 76 153
Bård Ericsson Tjenesteleder 476 96 100
Jorid Melhus Enhetsleder 476 96 102
Synnøve Bergem Sand Tjenesteleder 476 96 101

Inderøy kulturhus

Billettkontor 74 12 44 44
Kafeen 74 12 44 45
Kontor 74 12 44 46
Renholdere 74 12 44 47
Renholdere 74 12 44 56
Bård Aarnes Daglig leder 74 12 44 40
Lars Erik Fisknes Vaktmester 74 12 44 41
Ole Anton Vist Driftsleder 74 12 44 43
Otto Beneke Vaktmester 74 12 44 42
Rune Dyrstad Vaktmester 74 12 44 54
Trond Kristoffersen Vaktmester 74 12 44 70

Inderøy ungdomsskole

Bjørn Åge Henriksen Inspektør 452 58 048
Eva Lassen Konsulent 74 60 08 47
Evy Marthe Holthe 476 93 420
Harald Einar Erichsen Enhetsleder 473 02 733
Inderøy ungdomsskole 74 60 51 20
Janne Kjelvik 990 17 304
Liv Signe Saxhaug Munkeby 476 21 283
Merete Røvik Rådgiver 977 47 073

Inn-Trøndelag Regnskap og Lønn

Anne Melhus 74 60 51 48
Brita Veie Konsulent 746 05 142
Hallgeir Gimse Hynne 746 05 143
Heidi Håbrekke Konsulent 746 05 160
Inga Kristin Grindvik Plahn Konsulent 746 05 141
Kari Husby Konsulent 746 05 144
Laila Midtun Konsulent 746 05 146
Lene Værnes Martinsen Konsulent 746 05 147
Marit Fossum Fjerstad Konsulent 746 05 150
Marit Følstad Iversen Leder 746 05 151
Marit Isaksen Konsulent 746 05 156
May Karin Lie Konsulent 746 05 157
Petter Gevik Rådgiver 746 05 159
Rosemary Marcia Jørstad Konsulent 746 05 198
Solbjørg Grøtan Aasland Konsulent 746 05 162
Solfrid Finstad Konsulent 746 05 167
Sondre Rønning 746 05 168
Tore Heggstad Konsulent 746 05 169

Innkjøp

Hilde Børstad Melhus Innkjøpsleder 454 62 609

Innvandrertjenesten

Arnhild Sundfær Spes.hjelpepleier 459 74 786
Knut Johannes Langlid Leder 910 09 710
Kristine Salberg Strand Programrådgiver 400 34 266
Simon Ukbagergis Tsegai Miljøarbeider 458 74 110

Institusjonstjenester

Heidi Wennes Enhetsleder 476 96 066
Inderøyheimen Solsiden 959 08 975
Inderøyheimen Tunet 477 90 649
Inderøyheimen Utsikten 477 95 917
Inderøyheimen ekspedisjon 74 12 42 03
Inderøyheimen hovednummer 74 12 42 04
Inderøyheimen kjøkken 74 60 08 01
Inderøyheimen omsorgsbolig 74 12 43 76
Inderøyheimen omsorgsbolig 74 12 43 81
Inderøyheimen vaskeri 74 60 08 02
Inger Margrete Indgul Vatn Avdelingssykepleier 476 96 061
Stine Ulriksen Avdelingssykepleier 476 96 063
gruppa Inderøyheimen Litj 477 95 910

Kommunalteknikk

Arild Aagesen Prosjektleder 480 18 167
Arne Gunnar Kvaal Prosjektmedarbeider 952 44 645
Birger Wehn Vaktmester 992 78 584
Bjarne Sjøvold Vaktmester 416 74 704
Erlend Rotmo Slapgård Enhetsleder 984 62 474
Frode Lægran Vaktmester 917 92 908
Hallgeir Bue Vaktmester 906 00 604
Joar Aagedal Vaktmesterkoordinator 952 43 109
Kjell Annar Vang Vaktmester 948 59 558
Kjell Sundfær Vaktmester 979 85 588
Oddgeir Finserås Vaktmester 909 69 317
Roar Carlson Vaktmester 951 83 360
Roger Melting 481 26 280
Sidsel Bryne Tjenesteleder 959 18 721
Solveig Gran Samdal Konsulent 476 90 167
Tor Arne Pedersen Thune Prosjektmedarbeider 74 60 51 75
Øyvind Løkken Vaktmester 479 76 231
Åge Elvebakk Tjenesteleder 74 12 42 06 456 37 676

Kultur og fritid

Birgit Bjerkan Kulturkonsulent 476 90 164

Kulturskolen

Kjellrun Kleven Musikk og kulturskolelærer 974 63 693
Sigrid Bjerkan Rektor 992 77 510

Lyngstad barnehage

Bente Volan Styrer 452 58 586
Lyngstad barnehage Haukråka 957 79 638
Lyngstad barnehage Revkroken 957 74 759

Lyngstad skole

Ann Kristin Gamlemshaug Rektor 474 59 657
Lyngstad skole SFO 404 48 910
Lyngstad skole personalrom personalrom 74 60 08 55

Mosvik barnehage

Mosvik SFO 476 15 327
Mosvik barnehage Marihøna 476 90 467
Mosvik barnehage Ugla 476 90 468
Toril Alstad Damås Styrer 74 12 45 88
grønn Mosvik barnehage avd 995 54 082
orange Mosvik barnehage avdeling 74 12 45 92

Mosvik skole

Mosvik skole arbeidsrom 476 90 478
Mosvik skole personalrom 476 90 477
Mosvik skole sekretær 74 60 08 04
Rita Gjestad Aarnes Enhetsleder 74 60 08 03

Næring

Trygve Wannebo Næringssjef 952 16 633

Næss omsorg

Næss omsorgsbolig 74 60 08 92
Næss omsorgsbolig vaktrom 477 90 639
Næss omsorgsboliger hovednummer 74 12 42 05

Ordfører

Ida Stuberg Ordfører 988 11 596

Plan, landbruk og miljø

Bjørn Bakkhaug Rådgiver landbruk/miljø 476 90 165
Brit Alvhild Haugan Ingeniør byggesak 989 08 975
Eva Kristine Letnes Arkitekt 476 91 388
Gjermund Gomo Ingeniør byggesak/miljø 746 05 174
Jarle Rennan Ingeniør oppmåling 979 85 650
Ketil Verdal Rådgiver landbruk 989 08 974
Kristin Bjerke Denstadli Ingeniør arealplan 989 08 976
Kristin Volden Enhetsleder 989 08 977

Psykisk helse og miljøtjenester

Børgin Panorama 906 46 057
Børgin Panorama 959 13 862
Erlend Bjøru Enhetsleder 477 51 717
Siv Berg Aune Fagleder 74 60 51 97
Årfall bolig 469 40 965

Psykisk helse/rustjeneste

Aina Elisabeth Ness Vernepleier 957 72 479
Anne Irene Vang Psykiatrisk Sykepleier 953 30 026
Beate Østgård Psykolog 969 44 549
Hilde Fjerdingen-Iversen Tjenesteleder 953 30 053
Lisbeth Bragstad Fagkonsulent 959 24 093
helse Psykisk 482 76 581

Rehabilitering

Fysioterapeut/ergoterapeut Kontorlandskapet 74 12 43 96
Heidi Aune Dale Ergoterapeut 971 29 566
Inderøyheimen Hyggestua 404 07 936
Marianne Lyngstad Fysioterapeut 993 02 338
Nina Elisabeth Schei Bakkhaug Fysioterapeut 917 22 986
Sissel Sundfær Fagleder 74 12 43 72

Renholder

Petra Karin Jensen Renholdskoordinator 916 35 403

Rådmann

Grethe Haugan Aasen Rådgiver økonomi 971 20 656
Heidi Henriksen Rådgiver Oppvekst 924 42 521
Jon Olav Heggli Personalrådgiver 480 66 390
Peter Ardon Rådmann 473 81 707
Randi Tessem Assisterende Rådmann 905 52 822

Røra barnehage

Anita Singsaas 958 05 064
Barnehage Tonetrall Røra 90 29 99 17
Bente Indgjerd Ped.leder 74 12 41 51
barnehage Ole bolle 1 Røra 480 12 352
barnehage Ole bolle 2 Røra 476 90 184
barnehage Soltrall Røra 480 12 288

Røra skole

Røra Skole hovednummer 74 12 42 06
Røra skole SFO SFO 902 47 425
Solvår Elverum Heirsaunet Enhetsleder 913 56 879

Sakshaug barnehage

Anne Brit Jegtvolden Enhetsleder 959 42 129
Berget Sakshaug barnehage Avd. 468 87 874
Holmen Sakshaug barnehage Avd. 468 88 348
Kongla Sakshaug barnehage Avd. 468 88 319
Skjæret Sakshaug barnehage Avd. 404 08 474
Stranda Sakshaug barnehage Avd. 468 87 082

Sakshaug skole

Ingrid Stai Skjesol Enhetsleder 918 42 768
Leif Morten Heggli Inspektør 476 90 198
Sakshaug skole hovednummer 74 60 51 21
skole SFO Sakshaug 476 90 185

Sandvollan barnehage

Bodil Myhr Styrer 924 16 336
Sandvollan barnehage Gaia 452 88 548
Sandvollan barnehage Helios 452 33 698
Sandvollan barnehage Luna 452 83 310
barnehage Stella Sandvollan 477 92 365

Sandvollan skole

Mari Løvrød Erichsen Assisterende Rektor 477 94 589
Sandvollan skole SFO 476 06 432
Sandvollan skole hovednummer 74 60 51 30
Torhild Buran Enhetsleder 412 06 885

Service og støtte

Anne-Brit Hjelde Røvik Konsulent 74 60 51 94
Berit Aftret Konsulent 74 60 51 88
Ellen Holder Sakshaug 74 60 51 85
Margrete Neergård Jensen Konsulent 74 60 51 87 922 12 412
Mari Skjelvan Høyem Konsulent 74 60 51 84
Rita Dahl Staberg Konsulent 74 60 51 83
Sissel Lassen Konsulent 74 60 51 91
Tove Johnson Konsulent 47 69 13 87

Tildelingskontoret

Anette Hagevik 74 60 51 77
Eirin Thorsen Lian 74 60 51 76
Kari Grytbakk 74 60 51 78
hovednummer Tildelingskontoret - 74 12 42 07

Utdanningsforbundet

Utdanningsforbundet 74 12 42 83

Uteseksjonen

Arnfinn Vist Arb.leder 994 68 934
Bjørnar Austheim Fagarbeider 959 17 303
Håvard Lyngstad Fagarbeider 454 45 536
Jan Arne Hogstad Fagarbeider 971 64 431
Jan Rømuld Vegvokter 947 88 450
Lars Stian Bartnes Servicemedarbeider 902 01 030
Leif Arne Sagmo Vegvokter 480 94 170
VAKTTELEFON Uteseksjonen Vakttelefon 970 20 005

Utøy barnehage

Hanne Hemnes Styrer 480 71 586
Utøy barnehage Storbarns-avdeling 47 69 01 83
Utøy barnehage arbeidsrom 476 90 182
avdeling Utøy barnehage Småbarns 474 67 114

Utøy skole

møterom
Utøy skole Arbeidsrom 476 90 182
Utøy skole Personalrom 476 90 180
bruker] [Tom Rektor
skole SFO Utøy 957 86 654
Åse Marie Hagen Enhetsleder 975 43 543