A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
 

Verneområder og verneombud 2019

Her finner du informasjon om våre vernetjenesten. Hovedverneombud er Lars Stian Bartnes.

 

Verneombud og verneområder

  Verneområde Verneombud E-post 
  Hovedverneombud

Lars Stian Bartnes

lars.stian.bartnes@inderoy.kommune.no

Mobil: 90201030

 1 Røra skole og Røra barnehage Ann Margrete Wanvik ann.margrete.wanvik@inderoy.kommune.no
 2 Sandvollan skole og Sandvollan barnehage Håkon Østbye Mjøemen hakon.ostbye.mjomen@inderoy.kommune.no
 3 Utøy skole og Utøy barnehage Siv Janne Hjulstad  siv.janne.hjulstad@inderoy.kommune.no
 4 Sakshaug barnehage Ingrid Kvåle ingrid.kvale@inderoy.kommune.no
5 Sakshaug skole Kristin Lie Slapgaard  kristin.lie.slapgaard@inderoy.kommune.no
 6 Lyngstad skole og barnehage Kari Næss kari.naess@inderoy.kommune.no
 7 Inderøy rådhus Solveig Gran Samdal solveig.gran.samdal@inderoy.kommune.no
 8
Inderøy ungdomsskole, kulturskole/bibliotek
Sveinung Gravås sveinung.gravas@inderoy.kommune.no
 9 Inderøyheimen, administrasjonsfløya, kjøkken, vaskeri, fysio/ergotjenesten og Hyggestua Mona S. Bakkevold mona.s.bakkevoll@inderoy.kommune.no
10 Hjemmetjenesten m/ omsorgsleiligheter v/ Næss og Inderøyheimen Arnold Lorentsen arnold.ludvig.lorentsen@inderoy.kommune.no
11 Bistand og omsorg - boliger for funksjonshemmede - Boligene Lautan, Årfall, Bakketun og Børgin Tove Kerstin Johnsen

tove.kerstin.johnsen@inderoy.kommune.no

12 Uteseksjon/tekniske tjenester Leif Arne Sagmo leif.arne.sagmo@inderoy.kommune.no
13 Mosvik sykehjem Tove Synnøve Bylund Stenstad tove.synnove.bylund.stenstad@inderoy.kommune.no 
14 Psykisk helse     Ingen oppnevnt pr. 20.03.19
15 Mosvik skole og barnehage Ivar Jakob Aarmo ivar.jakob.aarmo@inderoy.kommune.no

 

Tips en venn Skriv ut

Skjema