A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
 

Partiene og partigruppene i kommunestyret i Inderøy

I kommunestyreperioden 2015 - 2019 er sju partier representert i Inderøy kommunestyre.

Gruppeledere i kommunestyret:

Senterpartiet:
Gruppeleder Otte Vatn
Nessjordet 1
7670 Inderøy
tlf. 97 07 16 82
e-post: otte.vatn@ntebb.no

Arbeiderpartiet:
Gruppeleder Signar Tormod Berger
Øvernesvegen 8
7670 Inderøy
tlf. 48 13 87 50
e-post: signar@mosvik.com

Sosialistisk Venstreparti:
Gruppeleder Siv Furunes
Muusøra 3 G
7670 Inderøy
tlf. 99 50 62 75
e-post: siv.furunes@ntfk.no

Venstre:
Gruppeleder Knut Øye Brandsås
Kvistadbakkan 26
7670 Inderøy
tlf. 47 63 35 50
e-post: knut.o.brandsaas@gmail.com

Høyre:
Gruppeleder Trine Berg Fines
7690 Mosvik
tlf. 99 15 93 01
e-post: tbfines@online.no  

Kristelig Folkeparti:
Gruppeleder Edit Jakobsen
Ellanhaugvegen 4
7670 Inderøy
tlf.95786689
e-post: e.la.ja@online.no

Miljøpartiet De Grønne:
Gruppeleder Anders Hals/Tonje Kvam
Sandvollanvegen 360 A
7670 Inderøy
tlf. 45 50 23 53
e-post: anders.hals@gmail.com

Kvamsholmen 85
7670 Inderøy
tlf. 41 44 82 33
e-post: tonje.kvam@gmail.com
 

 

Partiledere for lokalpartiene i Inderøy:

Inderøy Senterparti:
Partileder Petter Vesterås
Vennalivegen 52
7670 Inderøy
tlf. 92 62 74 99
e-post: petter.vesteraas@gmail.com

Inderøy Arbeiderparti:
Partileder Bjørn Steinar Røvik
Kvistadbakkan 77
7670 Inderøy
tlf. 97 16 04 16
e-post: br@brannmidt.no

Inderøy Sosialistisk Venstreparti:
Partileder Anne Grete Frøseth
Utøyvegen 363
7670 Inderøy
tlf. 48 03 18 26
e-post:  annegretef@yahoo.no

Inderøy Venstre:
Partileder Knut Øye Brandsås
Kvistadbakkan 26
7670 Inderøy
tlf. 47 63 35 50
e-post: knut.o.brandsaas@gmail.com

Inderøy Høyre:
Partileder Geir Jostein Ørsjødal
Framverranvegen 703
7690 Mosvik
tlf. 92 85 55 87 
e-post: geir.1975@gmail.com

Inderøy Kristelig Folkeparti:
Partileder Terje Ljøkjell
Kjelvikvegen 69
7670 Inderøy
tlf. 92 44 38 93
e-post: terje@ljokjell.no

Miljøpartiet De Grønne:
Partileder Anders Hals
Sandvollanvegen 360 A
7670 Inderøy
tlf. 45 50 23 53
e-post: anders.hals@gmail.com

 

For oversikt over stemmegivning, utvikling og %-fordeling, gå til valgresultat.no

Tips en venn Skriv ut

Skjema