049

Personalet skoleåret 2017/2018

Spørsmål og beskjeder til personalet ønskes gjort innenfor vanlig arbeidstid og helst via e-post.

Bakken, Bjørn Håvard

Slagverk

bjrnhbakken@gmail.com

 928 20 776

Bjerkan, Sigrid

Rektor

sigrid.bjerkan@inderoy.kommune.no

74 12 44 60 / 992 77 510

Tørring, Kine Kvarme

Dans

kine_kvarme@hotmail.com
95154368

Flasnes, Steffen

 

Tangent og Gullfiskrockerne

UKM-ansvarlig

steffen.flasnes@inderoy.kommune.no

97518234

Furunes, Siv

Fiolin og bratsj

siv.furunes@ntfk.no

       995 06 275

Følstad, Bjørnar

 

Saksofon, klarinett og fløyte

bjornar.folstad@steinkjer.kommune.no

       97007334

Juberg, Erlend Østbø Dirigent korps, messing

erlend.ostbo.juberg@inderoy.kommune.no

95191479

Kandal, Katrine

 

Dans

katrine.kandal@ntfk.no           97500396

Kleven, Kjellrun Åsgard

Tangent, Kulturkompis

Koordinator for DKS/DKSS

kjellrun.asgard.kleven@inderoy.kommune.no

      974 63 693

Lagestad, Ole

 

Band, Gullfiskrockerne

olelagestad@gmail.com

       90632478

Lindstrøm, Jannicke

 

Dans

jannicke.lindstrom@ntfk.no

      93009238

Lorentzen, Siv Anette

Kirkeorgel

siv.anette.lorentzen@inderoy.kirken.no

      951 22 201

Juberg, Erlend

 

Korps og messinginstrument

 

erlend.o.juberg@gmail.com

95191479
Nilsen, Sindre  Teater

sindre-andreas.nilsen@ntfk.no

46772638

Olsen, Roger Amund

Gitar, rett i band og Kulturkompis

roger.amund.olsen@verdal.kommune.no

       974 85 021

Rennemo, Anna

Sang, Musikk fra livets begynnelse og Kulturkompis

Inspektør

Prosjektleder Musikk-vitamin

anna.rennemo@inderoy.kommune.no

       952 04 212

Sandstad, Ruth Henny

Fiolin og orkester

 

ruth.henny.sandstad@inderoy.kommune.no

      98649911

Vestrum, Magne

 

Gitar, bass og rett i band Kulturkompis

mvestrum@hotmail.com

99385424

Humstad, Stine

Visuelle kunstfag

stine.humstad@inderoy.kommune.no

93235516

 

Skjema