A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
 
pagelogo
 
Valg Inderøy og Mosvik

Valgresultat for Inderøy kommune

Det norske Arbeiderparti
Nr  Representantens navn Fødselsår Krets
1 Ness Harald 1947 Sakshaug
2 Berger Signar Tormod 1958 Mosvik
3 Heggstad Lena Oldren 1969 Sandvollan
4 Brøndbo Edel Johanne Aa 1957 Framverran
5 Eriksen Lise 1968 Sakshaug
6 Kvistad Bjarne 1946 Sakshaug
7 Bjørken Trond 1967 Røra
8 Strand Geir Tore 1974 Røra
9 Alstad Ingrid 1977 Røra
10 Roel Laila 1943 Sandvollan
Nr  Vararepresentantens navn Fødselsår Krets
1 Løkken Hermod 1959 Mosvik
2 Kvam Bente 1968 Sandvollan
3 Fossum Eivind 1958 Utøy
4 Nervik Mads Arild 1969 Mosvik
5 Wang Tove 1946 Mosvik
6 Sliper Malin Lyng 1987 Mosvik
7 Løkken Randi 1965 Mosvik
8 Nervik Arvid 1941 Mosvik
9 Løkken Øyvind 1957 Mosvik
10 Frøseth Liv-Inger Kvam 1989 Sandvollan
11 Myrabakk Grethe K Belsvik 1963 Mosvik
12 Kojan May Grethe 1942 Sakshaug
13 Aasheim Torbjørn 1951 Sakshaug
Sosialistisk Venstreparti
Nr  Representantens navn Fødselsår Krets
1 Furunes Siv 1972 Sakshaug
2 Skaugen Mads 1989 Sakshaug
Nr  Vararepresentantens navn Fødselsår Krets
1 Olsen Gunn Oddny 1960 Mosvik
2 Huseth Tore 1947 Sakshaug
3 Elnan Tor Sivert 1971 Mosvik
4 Kvam Thea Marie 1992 Utøy
5 Huseth Mira Wathsala 1988 Sakshaug
Senterpartiet
Nr  Representantens navn Fødselsår Krets
1 Stuberg Ida 1981 Sandvollan
2 Iversen Ole Anders 1970 Framverran
3 Wolan Christina 1978 Utøy
4 Hjulstad Leif 1954 Utøy
5 Vatn Otte 1946 Røra
6 Klev Steinar 1959 Sakshaug
7 Nossum Ragnar 1956 Utøy
8 Rannem Arne Bragstad 1974 Sandvollan
9 Letnes Ida Lise 1992 Lyngstad
10 Langfjæran Karen E Wiik 1991 Mosvik
11 Undersåker Per Egil 1966 Utøy
12 Kjesbu Ragnhild 1967 Sakshaug
13 Melhus Ingrid 1981 Sakshaug
Nr  Vararepresentantens navn Fødselsår Krets
1 Olsen Liv Elin 1962 Sakshaug
2 Bakken Hanna Lise 1978 Røra
3 Helgesen Kjetil 1960 Røra
4 Stuberg Olaf 1993 Sandvollan
5 Klepp Marte 1977 Utøy
6 Klepp Kjetil 1960 Sakshaug
7 Kvam Per Morten 1960 Utøy
8 Iversen Camilla 1979 Lyngstad
9 Røflo Jørgen 1938 Røra
10 Berg Jostein 1948 Sandvollan
11 Værdal Liv Skogset 1945 Sakshaug
12 Melting Erik 1985 Framverran
13 Tangstad Ida Stene 1983 Utøy
14 Fjeset Bjørn Åge 1977 Sakshaug
15 Haugum Ole 1968 Sakshaug
16 Skrove Lise Lyngsaunet 1983 Sakshaug
Kristelig Folkeparti
Nr  Representantens navn Fødselsår Krets
1 Langfjæran Ann-Kristin W 1962 Mosvik
Nr  Vararepresentantens navn Fødselsår Krets
1 Aune Berit Slåttnes 1966 Sakshaug
2 Ljøkjell Terje 1963 Lyngstad
3 Jakobsen Edit 1966 Utøy
4 Aune Maria 1981 Sakshaug
Venstre
Nr  Representantens navn Fødselsår Krets
1 Olsen Øyvind Treider 1969 Utøy
Nr  Vararepresentantens navn Fødselsår Krets
1 Langfjæran Rune 1964 Mosvik
2 Melting Unni 1965 Mosvik
3 Vatn Anders 1959 Sakshaug
4 Bjelkåsen Toralf 1940 Røra
Høyre
Nr  Representantens navn Fødselsår Krets
1 Fines Trine Berg 1962 Mosvik
2 Vesterås Petter 1977 Sakshaug
3 Vang Izabela 1979 Sakshaug
Nr  Vararepresentantens navn Fødselsår Krets
1 Arnevik Terje 1951 Røra
2 Fuglesang Heidi 1992 Sandvollan
3 Ørsjødal Geir Jostein 1975 Framverran
4 Johansen Kjell Brynjar 1949 Sakshaug
5 Petersen Willy 1941 Sakshaug
6 Melhus Hilde Børstad 1977 Framverran
Fremskrittspartiet
Nr  Representantens navn Fødselsår Krets
1 Gjermstad Jostein Eirik 1955 Røra
Nr  Vararepresentantens navn Fødselsår Krets
1 Berg Ståle 1958 Sandvollan
2 Petersen Steinar Gard T 1989 Sakshaug
3 Halvorsen Aleksandra G 1992 Røra
4 Sundfær Kåre 1947 Sakshaug

 

 

For oversikt over stemmegivning, utvikling og %-fordeling, gå til valgresultater.no

Tips en venn Skriv ut

Skjema