error_outline
09. april kl. 08:21

Koronavirus - informasjon og vaksinering

Les mer clear
A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
 

Ungdomslenker

Her er et utvalg av lenker som kan være verdt å besøke for deg som ungdom i Inderøy:
 
 
Inderøy kommune.

Ungdom:
Infonuorra: http://www.infonuorra.no/
Ung.no: http://www.ung.no
Ung i Nord- Trøndelag: http://www.ungint.no/
Unginfo: http://www.unginfo.no
Ungnett: http://www.ungnett.no
Student i Nord-Trøndelag: http://studnt.no/
Viggen: http://www.viggen.no
Ungdomssiden: http://www.ungdomsiden.no
Spirit: http://www.spirit.no
Russeportalen: http://www.russ.no
Skeiv ungdom: http://www.skeivungdom.no
Propaganda: http://propaganda.net


Utdanning:
Grong videregående skole: http://www.grong.vgs.no/
Inderøy videregående skole: http://www.inderoy.vgs.no/
Leksvik videregående skole: http://www.leksvik.vgs.no/
Levanger videregående skole: http://www.levanger.vgs.no/
Meråker videregående skole: http://www.meraker.vgs.no/
Mære landbruksskole: http://www.mare-landbruk.vgs.no/
Olav Duun videregående skole: http://www.olav-duun.vgs.no/
Ole Vig videregående skole: http://www.ole-vig.vgs.no/
Steinkjer videregående skole: http://www.steinkjer.vgs.no/
Val videregående skole: http://www.val.vgs.no/
Verdal videregående skole: http://www.verdal.vgs.no/
Ytre Namdal videregående skole: http://www.ytre-namdal.vgs.no/

Høgskolen i Nord-Trøndelag: http://www.hint.no/
Norges Teknisk-naturvitenskaplige universitet: http://www.ntnu.no/
Høgskolen i Sør-Trøndelag: http://www.hist.no

Bakketun folkehøgskole: http://www.bakketun.fhs.no/
Namdals folkehøgskole: http://www.namdals.fhs.no/
Skogn folkehøgskole: http://www.skogn.fhs.no/
Sund folkehøgskole: http://www.sund.fhs.no/
Norske folkehøgskoler: http://www.folkehogskole.no/
Danske folkehøgskoler: http://www.folkehojskoler.dk/
Svenske folkehøgskoler: http://www.kultur.nu/Utbildning/Folkhogskolor/

Utdanning i forsvaret: http://www.mil.no/

Torhild Ramberg studio: http://www.trstudio.no/
Kunstakademiet i Trondheim: http://www.kit.ntnu.no/

Elevorganisasjon i Nord-Trøndelag: http://www.nordtrondelag.elev.no
Start HiNT: http://hint.startnorge.no
Studentparlamentet i Nord-Trøndelag: http://www.spint.no
Finn din utdanning: http://studentum.no
Skolenettet: http://www.skolenettet.no/vgo
Velg riktig! (om realfag): http://www.velgriktig.no/main.asp
Skolehjelperen: http://www.skole.no
Bibliotek:

Nord-Trøndelag fylkesbibliotek: http://fylkesbiblioteket.ntfk.no/
Oversikt over bibliotekene i Nord-Trøndelag: http://fylkesbiblioteket.ntfk.no/wshow.aspx?p=1523

Reise:
Ryggsekk.com: http://www.ryggsekk.com
Lonely Planet: http://www.lonelyplanet.com/"
Reiseklinikken: http://www.reiseklinikken.no
Reiseguide: http://travel.roughguides.com


Søk støtte:
Lånekassen for utdanning: http://www.lanekassen.no
Legatsiden: http://www.legatsiden.no
Ung Tiltakslyst: http://www.ungtiltakslyst.no
Aktiv Ungdom http://www.aktivungdom.no
Eurodesk: http://www.eurodesk.no


Helse:
Klara Klok - spørsmål og svar om unge og helse: http://www.klara-klok.no
Unghelse - helseportal for unge: http://www.unghelse.no/
Ungdom og psykisk helse: http://www.psykiskhelse.no/
Alt om prevensjon: http://www.prevensjon.net/
Førstehjelp: http://www.forstehjelp.info
Spiseforstyrrelser: http://www.ung.no/?shw=SPISEF
Lurer du på noe? Spør Lommelegen: http://www.lommelegen.no
Unge funksjonshemmede: http://www.ffou.no/
Kirkens SOS: http://www.kirkens-sos.no/
Mental Helse: http://www.mentalhelse.no/
Seksuell opplysning: http://www.seksuellopplysning.no/
Rådgivning om spiseforstyrrelser: http://www.nettros.no/
Interessegruppa for Kvinner med Spiseforstyrrelser: http://www.iks.no/
Dopinfo: http://www.dopinfo.no/
Blå kors: http://www.bks.no/
Midt-norsk kompetansesenter for rus: http://www.mnk-rus.no/
Forebygging.no: http://www.forebygging.no/
Forbundet mot rusgift: http://www.fmr.no/
Anonyme Alkoholikere: http://www.anonymealkoholikere.no/
Babyverden.no: http://www.babyverden.no/
Barn i magen: http://www.barnimagen.com/

Gratis rettshjelp:
Jussbuss: http://www.jussbuss.no/
Jushjelpa i Midt-Norge: http://www.jushjelpa.no/
Jussformidlingen: http://www.jussformidlingen.no/

Kilde: Ungint.no

Skjema